بیانیه های واقعی درباره بهترین روش کاشت مو شناخته نشده است

هزینه کاشت مو تضمینی هزینه کاشت مو در تمام مراکز چیزی بین ۴/۵ تا ۹ میلیون (بسته به روش انتخابی) خواهد بود. کلینیک زیبایی صدف ارایه تضمین به مشتری را از وظایف خود می‌داند و به همین خاطر هزینه‌ی اضافی برای ضمانت دریافت نخواهد شد.

لیزر موهای زائد به ۴ تا ۱۲ جلسه نیاز دارد که در ۸۰ درصد خانم ها این تعداد بین ۴ تا ۸ جلسه می باشد.

در دستگاه های لیزر پرتوان مثل: الکس و دایود عمدتا از ژل استفاده نمی شود. در اکثر دستگاه های لیزر از ژل استفاده نمی شود.

سلام خانم دکتر من هشت ساله کم کاری تیروئیددارم که صبحا به ناشتا یک قرص لووتیروکسین سدیم۱۰۰ میخورم ایا لیزر موهای زائدرو من جواب میده یا به خاطر مشکلی که دارم هزینه نکنم نتیجه نمی بینم من ۳۳ ساله هستم

یکی از مسائلی که در خصوص لیزر موهای زائد بسیار مهم است نوع دستگاه است، البته که صرفا نام یک دستگاه معتبر نمی تواند ضامن جوابدهی و همچنین عدم آسیب باشد، حضور پزشک و صدها مولفه دیگر کیفی در این خصوص موثر است.

پیش از انجام کاشت مو بهتر است فرد متقاضی در یک جلسه مشاوره با پزشک مورد نظر شرکت کند. در این جلسه مشاوره مواردی مثل تاریخچه‌ی ریزش موی ارثی در اقوام فرد، سابقه استفاده از دارو برای درمان و بررسی اختلالات هورمونی (به‌خصوص در خانم‌ها) مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. در این جلسه مشاوره سوابق بیماری‌ها و نیز حساسیت‌های احتمالی خاص یا هر عامل مؤثری بررسی می‌شود تا بهترین روش و تراکم برای اجرای عمل کاشت به فرد متقاضی ارائه شود.

با عضویت در کانال تلگرام مرکز پوست ایران از آخرین خبرها و تخفیفات زیبایی با خبر شوید:

امکان برداشت موهای ناحیه‌ی پشت سر و دیگر نواحی مختلف بدن مثل کتف و سینه؛

جالب تر check here اینکه تفاوت قیمت لوازم اصل دستگاه با لوازم مصرفی فیک و چینی گاهی بین ۵ تا ۱۰ برابر است.

بهتر است این نکته را بدانید که در مراکز غیر معتبر از افراد غیر متخصص برای کاشت مو استفاده میشود که همین مشکلات زیادی برای بیماران به وجود خواهد آورد.

در این حالت تمام تایپ های پوستی ساپورت می شوند؛ چرا که ممکن است یک نفر پوست روشنی داشته باشد، اما ناحیه ژنیتال و زیر بغل او تیره باشد.

داروهای هورمونی به کنار برای درمان جای جوش حتما باید تمام جوش ها اول درمان شده باشند و هیچ جوشی روی صورت نباشه چون در این حالت ممکنه جوش ها تشدید بشوند

همچنین گرمای سشوار می‌تواند به فولیکول‌های در حال التیام آسیب برساند. بعد از این مدت هم هنگام استفاده از سشوار از حرارت پایین استفاده کنید.

این روش کاشت مو که حالا دیگر در ایران و برخی کشورهای دیگر منسوخ شده، ازجمله روش‌های نسل اول کاشت مو محسوب می‌شود. در این روش از الیاف مصنوعی که شبیه موی طبیعی هستند، برای کاشت مو استفاده می‌شود. ازجمله معایب این روش غیر‌انعطاف‌پذیر بودن موهای کاشته‌شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *